82.95PLN

Dywaniki Gumowe Peugeot 308 II Hatchback
[874/4C]

Recenzje

Wysokiej jakości wycieraczki samochodowe
Peugeot 308 II (2013- ) Hatchback

Producent: Geyer & Hosaja.
Model: Gepard 2.
Ilość: 4 szt.
Kolor: Czarny
Struktura: Plaster Miodu.
Bezpieczeństwo: Stopery, kolce antypoślizgowe.
Właściwości: Bezzapachowe.

Cechy
- rant 1.5cm,
- wysoka odporność na ścieranie,
- duża wytrzymałość na zmianę temperatur.
- łatwe w utrzymaniu czystości.


Najważniejszym wyznacznikiem dedykowanych dywaników gumowych jest idealny kształt odpowiadający podłodze danego pojazdu, w tym przypadku PEUGEOT 308. W przypadku tanich jak i uniwersalnych dywaników nie jest możliwe dopasowanie ich do wymiarów podłogi, co powoduje ich przesuwanie się. Odradzamy używania tanich zamienników, gdyż może to grozić nawet zablokowaniem pedału gazu jak i hamulca. Oferowane przez nas dywaniki spełniają najwyższe kryteria bezpieczeństwa. Zostały wyposażone w zaczepy, które przymocowują dywaniki do podłogi, jak i również w gumowe kolce umieszczone pod ich spodem, które spełniają najcięższe wymogi bezpieczeństwa. 

 

PZH

Rola a bezpieczeństwo dywaników

Dywaniki samochodowe odgrywają ważną rolę w wyposażeniu samochodu, m.in. chronią samochód przed zabrudzeniami. Dzięki dywanikom, zanieczyszczenia trudne do usunięcia takie jak: błoto, kurz czy śnieg nie zostawiają nieestetycznych plam w środku samochodu.

Dywaniki marki Geyer & Hosaja wykonane są zgodnie z wytycznymi producenta samochodu PEUGEOT 308, właśnie dlatego pasują idealnie do marki i modelu samochodu, tym samym zagwarantują stylowy wygląd.

Warto zwrócić uwagę na materiały z jakich wykonane są dywaniki gumowe. Chodniki Geyer & Hosaja wyprodukowane są z elastomerów, które nie zawierają metali ciężkich ani innych substancji szkodliwych dla człowieka. Ponadto posiadają Atest Higieniczny Państwowego Zakładu Higieny, co oznacza, że podczas ich używania ludzie nie ryzykują zdrowia i mogą z czystym sumieniem przewozić bliskich jak i dzieci.

Struktura dywaników a zabezpieczenie przed zabrudzeniami.

Kryteria, jakimi kierujemy się przy wyborze dywaników samochodowych, nie ograniczają się do dopasowania do PEUGEOT 308 czy też jakości materiałów z jakich zostały zrobione. Równie ważną kwestią jest czy wykonują swoje zadanie, czyli zabezpieczają wnętrze przed zabrudzeniami. Pierwszym atutem dywaników jest struktura plastra miodu, dzięki której brud i woda mają ograniczoną powierzchnie ruchu po dywaniku. Warto również wspomnieć o wysokości rantów, które dzięki wzmocnieniu ułatwiają wyjęcie chodników bez rozlania błota czy stopionego śniegu do wnętrza samochodu.

Jakość dywaników

Dywaniki marki Geyer & Hosaja wyprodukowane są z najwyższej klasy gumy własnej produkcji, dzięki czemu producent kontroluje na bieżąco jakość wyrobu. Produkt dostarczony do klienta spełnia zatem jego wymagania i oczekiwania. Doświadczenie zawodowe pozwoliło producentowi z powodzeniem unowocześnić wygląd i funkcje dywaników, tak jak dodatkowa warstwa gumy w miejscu podparcia pięt, przez co dywaniki nie zużywają się tak szybko. Wszystko to zaowocowało w zdobyciu szerokiego grona klientów, ich zaufaniu i uznaniu. Dodatkowo marka Geyer & Hosaja osiągnęła światowy poziom produkcji dywaników. Ma to odzwierciedlenie we współpracy z liczną grupą producentów samochodów, takich jak Audi, Volvo czy Mercedes. Dla tych firm Geyer & Hosaja przygotowuje zestawy dywaników stanowiących oryginalne wyposażenie sprzedawanych w salonach na całym świecie modeli samochodów, np.: PEUGEOT 308.

Jak czyścić dywaniki gumowe?

Dywaniki gumowe sprawdzają się podczas każdej pory roku, warto jednak przyznać, że najbardziej przydatne okazują się zimą i w okresie deszczowym. Jeśli chodzi o samo czyszczenie dywaników, nie jest to kwestia skomplikowana, gdyż poza wyjęciem ich z samochodu, wystarczy odkurzenie i spłukanie ich wodą pod ciśnieniem. Dobrze jednak poczekać aż wyschną przed ponownym włożeniem ich do samochodu.

O samej marce Geyer & Hosaja

Marka Geyer & Hosaja obecna jest na polskim rynku od ponad 25 lat dostarczając klientom produkty wykonane z tworzyw gumowych. Wysoka jakość produkcji i przestrzeganie wyśrubowanych norm potwierdzają przyznane certyfikaty ISO 9001, ISO/TS 16949 oraz ISO 14001. Same produkty tej polskiej firmy zdobyły wiele nagród, wyróżnień i certyfikatów przyznawanych przez światowe koncerny samochodowe. Firma posiada obecnie na terenie kraju 4 zakłady produkcyjne i 3 laboratoria, gdzie zatrudnia łącznie ponad 800 osób.

Producent
Akceptujemy
Twój koszyk jest pusty
Wyszukiwanie
Informacje o producencie
Geyer & Hosaja
Inne produkty
Poleć produkt
Podziel się poprzez e-mail.
Udostępnij na Facebooku. Podziel się na Twitterze.